Ми пропонуємо широкий асортимент декоративних (дизайнерських) чавунних радіаторів в Україні. Ми пропонуємо дизайнерські радіатори під власною т.м. “RETROstyle” від кількох європейських заводів – заводів, перевірених часом та якістю.

Наш модельний ряд не залишить поза увагою найвишуканішого Замовника. Малюнки, зображені на моделях або строгість стилю деяких моделей, легко впишуться в дизайн-проєкт як особняка в стилі Прованс або Рококо, так і Лофт, а також квартири, купленої в новобудові.

Ми не тільки продаємо, ми збираємо, опресовуємо, декоруємо та видаємо гарантійний паспорт!!!

Архітектурний проєкт будь-якого житлового приміщення повинен включати рішення системи опалення, без якої неможливо створити повноцінний комфорт для мешканців будинку. Важливим елементом у ній є батарея – випромінювач тепла, який у більшості випадків розташований на вельми помітному місці та привертає до себе увагу. Тому, щоб не порушувати гармонію в приміщенні, необхідно підбирати максимально естетичні варіанти опалювального обладнання. І тут дуже актуально використати чавунні дизайнерські радіатори.

Батареї чавунні ретро – це оптимальне поєднання робочих характеристик та стилю, що є їх незаперечною перевагою у порівнянні з іншими моделями. Адже радіатори опалення чавунні ретро виготовлені з матеріалу, що чудово передає та зберігає тепло. Властивості металу, з якого ллються чавунні радіатори в ретро-стилі, дозволяють створювати справжні шедеври, здатні створити настрій у приміщенні. Фактурні візерунки, що покривають чавунні ретро-радіатори, надають їм неповторний і незабутній вигляд, який буде доречний в інтер'єрах котеджу або заміського будинку, наповнених романтикою і розкішшю. А чавунні радіатори ретро, які виконані в строгому стилі мінімалізму, ідеально впишуться в сучасну квартиру багатоповерхового будинку. Додаткове фарбування, що виробляється в різних техніках, дає можливість встановлювати чавунні радіатори retro в інтер'єрах різноманітних колірних рішень, що значно розширює сферу їх використання.

Дизайнерські чавунні радіатори здатні стати справжньою родзинкою інтер'єру, що створюється. Краса і тепло, що виходять від них, зроблять чавунні ретро радіатори прикрасою кімнати, яка ще й несе додаткове практичне навантаження.

Наша компанія постачає чавунні радіатори в стилі ретро по всій Україні. Ми представляємо продукцію відразу кількох європейських виробників – ретро батареї чавунні, які продаємо та встановлюємо під власною торговою маркою «RETROstyle».

До переліку наших послуг крім продажу включено:

  • збирання;
  • опресування;
  • декорування.

Всі наші радіатори чавунні ретро забезпечені гарантійними паспортами, що підтверджують їхню високу якість і надійність, а також сумлінність наших фахівців, які здійснюють монтаж та налагодження опалювальних елементів. Тому ми можемо гарантувати надійне тепло у вашому будинку, яке принесуть до нього чавунні ретро радіатори від торгової марки «RETROstyle».