Ексклюзивні чавунні радіатори

Наше підприємство ТОВ «ВП «РАДІМАКС» з 2016 року займається поставками (імпортом) Дизайнерських та Чавунних радіаторів.

Але ми не просто завозимо чавунні секції та продаємо їх. Ми збираємо кожний радіатор по індивідуальному замовленню. Ми опресовуємо його додатково водяним тиском в 10Атм. Видаємо власну гарантію! Та головне – ми самостійно фарбуємо радіатори в любий колір, відповідно до замовлення, вписуючи їх в інтер’єр!

Фарбування в любий колір по системі RAL та NCS, фарбування в 2 кольори (з виділенням малюнку на радіаторі), патинування поверхні радіатора по золоту, сріблу, міді. Новий радіатор ми зможемо зістарити під епоху XVIII – XIX сторіччя.

Ми створюємо шедеври в опаленні!

Пишність минулих епох, розкіш королівських палаців, благородство орнаментів та водночас “Лофт” і звичайний “Індастріал” – все це втілилось в наших радіаторах під торговою маркою RETROStyle.

Наша колекція ексклюзивних радіаторів, яка нараховує 18 видів та 30 різновидів у розмірах виконаних у різних стилях, допоможе Вам створити унікальний індивідуальний простір як вашого дома чи квартири, так і готелю, кафе або пабу.

Довговічність чавунних радіаторів перевірена часом.

Пройшов той час, коли радіатор опалення грав в домашньому інтер’єрі другорядну роль, коли приходилось ховати його за шторою або декоративним екраном.

Зараз все навпаки, наші дизайнерські та і класичні шедеври хочеться поставити на видове місце, прикрасити ними інтер’єр та відпочити після роботи в теплій, затишній обстановці, насолоджуючись прекрасним.

… зателефонуйте нам і ми обігріємо Ваш простір красиво!